Дзюдо

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Дзюдо » Тестовый форум » кредит або лізинг?


кредит або лізинг?

Сообщений 1 страница 5 из 5

1

Що краще кредит або лізинг? Заздалегідь дякую за інфу.

0

2

Здоров. Я взяв у лізинг ніссан кашкай бу швидко оформили, перший внесок сплатив невеликий. Компанія Хапай надійна іттпроверенная, плюс є послуга Автопідбір.

0

3

Вибір між кредитом і лізингом залежить від багатьох факторів, таких як ваші фінансові можливості, потреби в майні, податкових переваг та інші.

Кредит дозволяє вам придбати майно на власність, але вимагає сплати відсотків із запозиченого капіталу, а також погашення основної суми кредиту. Крім того, вам потрібно мати достатню кількість грошей для оплати внеску, а також витрат на реєстрацію та страхування майна.

Лізинг дозволяє вам користуватися майном без необхідності внесення значної суми внеску, і зазвичай має менші щомісячні платежі, ніж кредит. Крім того, платежі за лізинг можуть бути включені в податкові витрати, що може знизити ваші податкові зобов'язання.

Тому вибір між кредитом і лізингом залежить від ваших потреб та фінансової ситуації. Якщо ви маєте достатньо коштів для внеску та сплати відсотків по кредиту, або якщо вам потрібно придбати майно на власність, то кредит може бути кращим варіантом. Якщо ж ви хочете скористатися майном на певний термін з меншими витратами, лізинг може бути більш слушним варіантом.

0

4

Я ищу, где взять кредит, желательно онлайн!

0

5

Я брал онлайн кредиты несколько раз и могу посоветовать обратиться к clickcredit. Они предоставляют быстрые и удобные кредиты с помощью онлайн погашения кредита через платежную систему city24. Это действительно удобно, особенно когда сроки погашения приближаются. Их условия также относительно выгодные. Я доволен их сервисом и рекомендую попробовать!

0


Вы здесь » Дзюдо » Тестовый форум » кредит або лізинг?